Lekári

Lekári

 

Ak si lekár s aspoň dvojročnou praxou, hovoríš plynule anglicky a máš záujem pridať sa k nášmu tímu v Iraku, neváhaj nás kontaktovať! Srdeční a veľmi pohostinní ľudia v Iraku čakajú práve na Tvoju pomoc. Náš tím poskytuje najmä primárnu zdravotnú starostlivosť, no uvíta tiež špecialistov: detských lekárov, diabetológov, kardiológov, gynekológov, psychiatrov.

Hlavné požiadavky sú:

  • dobrá znalosť angličtiny (písanej a hovorenej)
  • minimálne 2 roky lekárskej praxe

 

Medzietnická a medzináboženská diskriminácia je v Iraku smutnou realitou a je citeľná hlavne na individuálnej úrovni. Ľudia, ktorí si prešli nočnou morou, sú naďalej “neviditeľne” vystavovaní ponižujúcemu jednaniu, ktoré má svoje miesto aj v zdravotných zariadeniach. Zamestnávaním neirackých lekárov, ktorí však pracujú v úzkej spolupráci s lokálnym paramedickým personálom sa snažíme na našich klinikách eliminovať diskrimináciu a predsudky a vytvárať tak atmosféru rovnosti a prieteľstva. Výsledkom je medzinárodný, dynamický, vysoko pracovne nasadený zdravotnícky tím. Naši lekári pracujú s anglicky hovoriacimi sestrami – prekladateľmi. Pravidelne sa striedajú na našich klinikách, čím zabezpečujú čo najširšie spektrum špecialistov pre našich pacientov a zároveň zjednocujú celý STEP-IN tím.

Nemusíš mať strach! Bezpečnosť nášho medzinárodného tímu je pre nás prvoradá a pre našich lekárov sa snažíme zabezpečiť pohodlie v práci i doma.

Pre viac informácií nás môžeš kontaktovať na: hr@step-in-project.org

Prosím podporte nás kliknutím na nasledujúci odkaz.

Všetky príspevky budú použité priamo na pomoc obetiam vojny.

<form action="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr" method="post" target="_top"><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <input type="hidden" name="cmd" value="_s-xclick"><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <input type="hidden" name="hosted_button_id" value="44FMB8CVLMNEA"><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <input type="submit" name="submit" class="et_pb_button et_pb_button_0 et_pb_module et_pb_bg_layout_dark" value="PODPORTE NÁS"><!-- [et_pb_line_break_holder] --> </form><!-- [et_pb_line_break_holder] -->
<!-- [et_pb_line_break_holder] --> <!-- [et_pb_line_break_holder] --> <!-- [et_pb_line_break_holder] --> <!-- [et_pb_line_break_holder] --> <!-- [et_pb_line_break_holder] -->